Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się naprawdę niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka https://medpolonia.com.pl oferuje również pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się naprawdę komfortowo.